فیلامنت PC

Z-PCABS ترکیبی از الیاف پلی کربنات (PC) و ABS بسیار بادوام است. این رشته چاپ سه بعدی در برابر ضربه ، نور ماوراء بنفش و درجه حرارت بالا مقاوم است. Z-PCABS به مرور زمان خاصیت خود را تغییر نمی دهد و در معرض مواد شیمیایی از جمله نمک ، اسیدها و قلیاها مقاومت می کند. این ماده برای کاربردهای صنعتی مناسب است. چه برای نمونه سازی ، ساخت ابزار و چه در ساخت قطعات استفاده نهایی ، اشیاء سه بعدی چاپ شده با Z-PCABS کاملاً کاربردی و بادوام باقی خواهند ماند. همچنین در محفظه چاپ سه بعدی ابزارها ، عناصر ساختمانی و قطعات خودرو در معرض ضربه و مواد خطرناک کار می کند.

مشخصات فنی

مقاومت کششی
Tensile Strength 100%
سختی
Toughness 100%
انعطاف پذیری
Flexibility 70%
مقاومت حرارتی
Thermal Strength 100%
کیفیت چاپ
Print Quality 90%
مقاومت تاب برداشن
Warping Resistance 100%
قطعات داخلی سه بعدی چاپ شده با Z-PCABS از یکپارچگی ساختاری RC Car اطمینان می دهد.

کاربردهای فیلامنت PC

مقاومت شیمیایی

از Z-PCABS به اشیاء پرینت سه بعدی برای کار در محیط های خطرناک استفاده کنید. این رشته در برابر نمک ها ، اسیدها و قلیایی ها مصون است

دوام بالا

Z-PCABS مزایای ABS تقویت شده با الیاف پلی کربنات بسیار با دوام را به همراه دارد. استحکام بالای مواد چاپی سه بعدی ، آن را به انتخاب اولیه برای نمونه سازی سریع و قطعات استفاده نهایی ، به یک انتخاب مطمئن تبدیل می کند.

محصولات نهایی

در صورت نیاز به دوام بی نظیر ، رشته را بکار ببرید. قطعاتی که مستقل از آسیب هستند را با قطعات محکم 3 بعدی چاپ شده با Z-PCABS جایگزین کنید.