راهنمای مواد چاپ سه بعدی

مزایا و مشخصات استفاده از هر ماده چاپ سه بعدی را بدست آورید

از فیلامنت PLA گرفته تا فیلمنت FLEX تری دی چاپ فیلامنت مورد نظر شما را در رنگ مورد نیاز شما برآورده می کند. ما از با کیفیت ترین فیلامنت های تولید شده جهانی استفاده می کنیم که کیفیت نهایی محصول پرینت شده را تظمین می کند. ما فقط بالاترین کیفیت را برای تبدیل ایده های شما به واقعیت چاپ سه بعدی ارائه می دهیم.

فیلامنت ABS

فیلامنت ABS یک راه حل جهانی برای نمونه سازی اقتصادی و ساخت است. سطح مات این رشته پلاستیکی اساسی امکان پردازش آسان، مکانیکی و شیمیایی را فراهم می کند. ABS یک انتخاب عالی برای کاربران اولیه و همچنین حرفه ای است که به دنبال تهیه و آزمایش کم هزینه می باشید.

فیلامنت PLA

فیلامنت PLA برای چاپ دقیق سه بعدی اشیاء از لحاظ ساختاری پیچیده، مانند مدل های معماری و مدل های مفهومی مناسب است. این ماده چاپ سه بعدی تخریب پذیر از منابع سازگار با محیط زیست است. PLA مدل های خود را با جزئیات با کیفیت بالا و سطح فوق العاده صاف ارائه می دهد.

فیلامنت PETG

PETG از ترموپلاستیک پلاستیکی محبوب ساخته شده با افزودن گلیکول برای از بین بردن شکنندگی ساخته شده است. این ماده از نظر صنعتی می تواند در برابر اشعه ماوراء بنفش و زمان مقاومت کند. همچنین از مقاومت بالایی در برابر روغن ها و مواد چرب برخوردار است.

فیلامنت PC

فیلامنت PC ترکیبی بادوام از پلی کربنات و ABS است که با مشخصات مقاومت در برابر ضربه، نور UV و مقاومت در برابر دما شناخته می شود. این فیلامنت قدرتمند چاپ سه بعدی همچنین می تواند در معرض نمک، اسیدها و قلیاها مقاومت کند و به مرور زمان خاصیت آن را تغییر نمی دهد.

فیلامنت HIPS

HIPS به بهترین وجه برای قطعات و مدل هایی که نیاز به سطح صاف دارند و به راحتی پس از پردازش مورد استفاده قرار می گیرد، و سختی آن برای نمونه سازی مکانیکی و آزمایش عملکرد مناسب است. کیفیت مدل های سه بعدی چاپ شده با HIPS نزدیک به اشیاء با تولید انبوه است.

فیلامنت NYLON

NYLON یک فیلامنت قوی است که در برابر درجه حرارت بالا و مواد شیمیایی مختلف مقاوم است. می توان آن را با ابزارهایی که برای ماشینکاری فلزات طراحی شده اند، مورد پس از پردازش قرار داد. رنگ آمیزی آن بسیار آسان است و میتوان آن را با رنگهای معمولی و بر پایه اسید رنگی کرد.

فیلامنت SEMIFLEX

مواد چاپ SEMIFLEX نیمه الاستیک ، مقاوم در برابر گریس و درجه حرارت بالا است. اشیاء سه بعدی چاپ شده با این رشته لاستیکی مانند می توانند بدون هیچ گونه خطر آسیب رساندن به آنها ، فشرده و پاره شوند. از SEMIFLEX برای ابزار و آزمایش در محیط های صنعتی نامطلوب یا برای فرآیندهای ارزیابی پزشکی استفاده کنید.

فیلامنت FLEX

FLEX یک الاستومر پلی استر ترموپلاستیک است که با سرعت نسبتاً سریع 45 میلی متر در ثانیه قابل چاپ است. این رشته دارای چسبندگی بین لایه ای و تحمل ابعادی بسیار پایین تر از 0/02 میلی متر است. FLEX الاستیک است ، بدون شکست می تواند خم شود و در برابر مواد شیمیایی مختلفی از جمله بنزین ، اتیل الکل ، بوتان و مونوکسید کربن مقاوم است.

فیلامنت NYLON

ULTRAT یک فیلامنت فوق العاده با دوام و ماندگار است. ULTRAT در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است و برای انواع کاربردهای با کیفیت بسیار مناسب است: نمونه سازی عملکردی ، کاسه کاری، قطعات استفاده نهایی ، ابزار و هنر. سطح مواد چاپی سه بعدی با استون و عملیات مکانیکی به راحتی قابل پردازش است.