بهتر و پایدارتر بسازیم!

ماموریت ما ...

تعهد به توانمندسازی تولیدکنندگان، طراحان و مهندسان در شکل دهی ایده‌ها و طرح‌های خود با ساخت بهتر و پایدارتر از طریق بکارگیری بروزترین فناوری‌ها و دانش عمیق در زمینه ساخت افزایشی با به حداکثر رساند دقت، کیفیت و سهولت و با حداقل رساندن زمان و هزینه ساخت با استفاده از فناوری پرینت سه بعدی می باشد.

آنچه ما را برتر و پیشرو ساخته است

تری دی چاپ یک سرویس ساخت و تولید بر مبنای سفارش است که دسترسی به خدمات حرفه ای ساخت افزایشی را برای تولید کنندگان، طراحان و مهندسان محصول فراهم کرده است. ما یک پلتفرم کاربر پسند و ساده را ایجاد کرده ایم که به سرعت امکان ثبت سفارش پرینت سه بعدی را برای مشتریان امکان پذیر می کند. ما در تری دی چاپ از یک نرم افزار اختصاصی چاپ سه بعدی در کلاس جهانی برای تست صحت مدل برای چاپ، محاسبه مقرون به صرفه قیمت قطعات بر اساس مشخصات دلخواه شما استفاده می کنیم و دانشی که در dddchap طی سالیان متمادی کسب شده است را در کل فرآیند هر سفارش بکار می گیریم.

ما یک مجموعه در حال گسترش هستیم و از بروز ترین ماشین آلات ساخت افزایشی (پرینترهای سه بعدی) و تخصصی ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه پرینت سه بعدی بهره می بریم و با داشتن ظرفیتی معادل ۳۰۰۰ ساعت ساخت در ماه خدماتمان را در مشهد، خراسان و ایران ارائه می دهیم و به تولیدکنندگان، طراحان و مهندسان کمک می کنیم تا سریع ترین و رقابتی ترین قیمت راه حل ساخت را با سهولت، کیفیت و دقت بالا دریافت نمایند.

آنچه پیشِ رو داریم و به آن متعهد هستیم

برای ما چاپ سه بعدی به معنای خلق کردن است و این به معنای امکان نوآوری و تخیل است. هر روز شاهد آن هستیم که پتانسیل پرینت سه بعدی کمی بیشتر می شود و ما این را تا حدودی مدیون خلاقیت بی حد و حصر مشتریان هستیم.  ما اعتقاد داریم که چاپ سه بعدی می تواند شیوه انجام کار را تغییر دهد، و با نیاز ما به کشف هر کاری که چاپ سه بعدی توان انجام آن را دارد، رخ می دهد.

با وجود تجربه بالا در حوزه صنعت چاپ سه بعدی، ما به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود کیفیت چاپ و خدمات هستیم تا نیازهای مشتریان خود را با بالاترین کیفیت ممکن برآورده کنیم. تیم مهندسی پروژه dddchap همیشه مسئولیت اطمینان از صحت و انجام سفارشات در زمان مورد نظر را بر عهده دارد.

آیا مدل سه بعدی آماده برای چاپ دارید؟

همین حالا میتوانید مدل سه بعدی خود را آپلود کنید و قیمت فوری آن را دریافت کنید.