تری دی چاپ چگونه کار می کند؟

آماده سازی فایل سه بعدی

قبل از اینکه بتوانید هرچیزی را چاپ کنید، همیشه به یک مدل سه بعدی احتیاج دارید. از هر روشی که استفاده می کنید، خواه استفاده از یک اسکن سه بعدی یا از نرم افزارهای CAD و یا استخدام یک طراح فایل نهایی شما را در فرمت مورد نظر باید در در سیستم ثبت سفارش ما آپلود کنید.

1

آپلود فایل سه بعدی و و ثبت سفارش

اکنون که یک مدل سه بعدی دارید، می توانید آن را در پلتفرم چاپ سه بعدی ما بارگذاری کنید و مشخصات دلخواه خود را وارد کنید. پشتیبانی از چندین فرمت فایل سه بعدی: STEP. یا STL.
حداکثر اندازه پرونده: 100MB

2

آماده سازی فایل برای چاپ

بعد از ثبت سفارش شما، مدل سه بعدی شما در سیستم ما ثبت می شود و بلافاصله توسط متخصصین حرفه ای در نرم افزار اختصاصی ما بررسی شود. در این مرحله تنظیمات دلخواه شما با قطعه ارسالی بررسی می شود و صحت مدل بررسی می شود. چنانچه در این مرحله خطایی متوجه مدل شما باشد از طریق راهنمای ما با شما تماس گرفته خواهد شد.  

3

ساخت با پرینتر سه بعدی

ما با استفاده از آخرین فناوری های پرینت سه بعدی و طیف گسترده ای از مواد چاپی بالاترین کیفیت و دقت را برای تبدیل ایده های شما به واقعیت چاپی سه بعدی ارائه می دهیم. ظرفیت بیش از 3/000+ ساعت ساخت در ماه، ما را به یک شریک تولیدی مطمئن برای کارهای چاپی سه بعدی شما تبدیل می کند.

4

بسته بندی و ارسال سفارش

ما در بسته بندی های مخصوص تری دی چاپ و از طریق پست سفارشی بسته های خودمان را ارسال و به شما تحویل می دهیم. نرخ حمل و نقل برای همه سفارش ها در سراسر ایران 20/000 تومان و برای سفارش های بالای 200/000 تومان رایگان می باشد. زمان تحویل استاندارد (زمان بین ثبت سفارش و ارسال سفارش شما) بین 3 تا 7 روز کاری است (این زمان شامل تعطیلات رسمی نمی شود). زمان تحویل سفارش بستگی به پیچیدگی ساخت، مواد مورد استفاده و پس پردازش احتمالی قطعات سفارش شده شما دارد.

5

آیا مدل سه بعدی آماده برای چاپ دارید؟

همین حالا می توانید مدل سه بعدی خود را آپلود کنید و قیمت فوری آن را دریافت کنید.